Další mistrovský titul pro TK Fortuna Zlín!

Zveřejnil Ing. Radek Felcman - 3.2.2020 11:06

Své první individuální mistrovské medaile si v sobotu 1. února 2020 vytancovali Patrik Pařízek a Nela Kapušňáková.

Patrik Pařízek s Nelou Kapušňákovou zvítězili v pražské Lucerně na Mistrovství České republiky v latinskoamerických tancích v kategorii Junior I. Loni ještě dětský pár podal výborný výkon a v silné konkurenci finálových a starších soupeřů zvítězil ve 4 tancích z 5 a získal tak cennou zlatou medaili.

Troška pověstného štěstí chyběla dalším dvěma párům ve stejné kategorii. Hubert Poštulka s Nelou Šalomounovou zůstali těsně za postupem do druhého kola na děleném 22. místě a naši nejmenší tanečníci, Marek Jančík s Terezou Zmeškalovou, na 28. místě. Všichni podali velmi pěkný výkon a jakmile naberou ještě trošku sebevědomí, můžeme se těšit na výrazný posun výsledkovou listinou směrem vpřed.

Skvěle se vedlo taky trenérkám našich párů. Mistry ČR v kategorii Dospělí se stali Tereza Florová a George Edward Sutu, na 5. místě ve finále se umístila Karolína Veselá a Marian Michňa.

Za necelý měsíc nás čeká Mistrovství ČR ve standardních tancích, které proběhne v nedalekých Otrokovicích. A my se těšíme na další taneční souboj o příčky nejvyšší.

Děkuji všem tanečníkům za vynikající reprezentaci TK Fortuna Zlín, rodičům za neutuchající podporu dětí a trenérům za výbornou přípravu.

Radek

FB_IMG_1580572088328.jpg

Děkujeme za podporu v uplynulé taneční sezóně


Činnost Tanečního klubu Fortuna Zlín je spolufinancována Zlínským krajem a podporována statutárním městem Zlín.

Kontaktujte nás

Ing. Radek Felcman
+420 776 771 323
radek.felcman@tkfortuna.cz

Fakturační adresa

Taneční klub Fortuna Zlín z.s.
Filmová 412
76001 Zlín

IČ: 48472166
DIČ: CZ48472166 (není plátcem DPH)