Aktuality z TK Fortuna Zlín

Platby soutěžních registrací ČSTS pro rok 2016

Zveřejnil Ing. Radek Felcman - 14.12.2015 10:13

Vážení přátelé, platby soutěžních registrací pro rok 2016 musí být uhrazeny nejpozději do 28.12.2015, tedy aby stihly být převedeny na účet ČSTS.

Platby provádějte na účet 1400630399/0800, variabilní symbol je datum narození dítěte ve tvaru DDMMRRRR a do poznámky prosím uveďte jméno dítěte a oddělení.
Platby ve výši:

1) Kategorie E (tzv. HOBBY)                             200,- Kč

2) Ostatní kat. D,C,B,A,M do 12 let                1.050,- Kč

3) Ostatní kat. D,C,B,A,M 12 let a výše          1.400,- Kč

     (Případný přeplatek z 1450,- bude vrácen ve studiu. Za chybu se omlouváme.)

Platby po výše uvedeném termínu jsou povýšeny o manipulační poplatek ČSTS!

Zobrazit samostatně »


BLAHOPŘEJEME seniorům TK Fortuna Zlín k úspěšné reprezentaci se standardní formací Diablo!

Zveřejnil Ing. Radek Felcman - 2.12.2015 23:45

Seniorská formace TK Fortuna Zlín doplněná také z párů ze spřátelených klubů vytančila 28.11.2015 v Rakouském Perchtolsdorferu 3. místo.

foto_2015_11_28_DSC05895.jpgDěkujeme za skvělou choreografii a přípravu naší trenérce Janě Harvanové a Petrovi Smělému za přípravu hudby.

https://youtu.be/YLFu2t9F5mw Je to opravdu skvělé a video stojí za to shlédnout!!!

Zobrazit samostatně »


Alex s Karolínkou vytancovali na Mistrovství světa mládeže v LAT skvělé 25.místo ze 73 párů.

Zveřejnil Ing. Radek Felcman - 11.10.2015 13:15

GRATULUJEME Alexandru Kalistovi - Karolínce Kouřilové a jejich trenérům do Kišiněvi a děkujeme za výbornou reprezentaci ČR a TK Fortuna Zlín!

Zobrazit samostatně »


Tři medaile z víkendového Mistrovství ČR družstev!

Zveřejnil Ing. Radek Felcman - 22.9.2015 12:54

V Kongresovém centru Zlín se v neděli 20. 9. sešly nejlepší kluby z České republiky, aby se utkaly o titul Mistra ČR družstev 2015 v tanečním sportu.

Jako obvykle jsme měli ty nejvyšší ambice především
v juniorských kategoriích, ale věděli jsme, že boj o medaile bude těžký. Nejlepší týmy jsou nesmírně vyrovnané a dohromady s loterií nasazování jednotlivých párů je výsledek do poslední chvíle nejasný.

Přesto jsme si odvezli tři medaile!

Junioři, družstvo A, standardní tance – STŘÍBRO! Jakub Zaorálek – Nikola Teplá, Štěpán Hartman – Sarah Zemanová, Jan Stržínek – Barbora Pažoutová, Matyáš Felcman – Klára Hejná  se rvali jako lvi a získali titul vicemistra ČR.

Junioři, družstvo A, latinskoamerické tance – BRONZ! Jakub Zaorálek – Nikola Teplá, Štěpán Hartman – Sarah Zemanová, Jan Stržínek – Barbora Pažoutová, Matyáš Felcman – Klára Hejná. Stupně vítězů neopustili ani v latině, a nabitém poli konkurenčních družstev získali fantastické třetí místo a titul druhých vicemistrů ČR.

U21 – latinskoamerické tance – STŘÍBRO! – Alexander Kalist – Karolína Kouřilová, David Felcman – Markéta Škorpilová, Jiří Jalůvka – Natálie Výduchová, Matěj Očenášek – Eliška Koldová. Náš mládežnický tým v kategorii do 21 let předvedl vynikající výkony a právem si odvezl titul vicemistra ČR.

Nejsme pyšní  jen na medaile, ale také na to, že jsme obsadili všechny kategorie a že jsme mohli postavit i juniorská družstva B, protože máme tolik šikovných tanečníků! Naši „malošci“ získali cenné zkušenosti jak ve standardu tak i v latině a příští rok je poženeme do boje o medaile!

A chlubíme se i dalšími výsledky:

U21 – standardní tance – 4. místo - Alexander Kalist – Karolína Kouřilová, David Felcman – Markéta Škorpilová, Jiří Jalůvka – Natálie Výduchová, Matěj Očenášek – Eliška Koldová. Malé zklamání z bramborové medaile obzvlášť s ohledem na výborné výkony, ale stále je to 4. místo ve finále a gratulace pro naše mládežníky.

Dospělí – latinskoamerické tance – 7. místo - Alexander Kalist – Karolína Kouřilová, David Felcman – Markéta Škorpilová, Jiří Jalůvka – Natálie Výduchová, Matěj Očenášek – Eliška Koldová. Naši mládežníci opět v akci a v konkurenci dospělých párů vynikající první místo za postupem do finále.

A fandili jsme také Tomáši Vořechovskému s Vitaliy Ivanytskou, kteří pro tuto soutěž hostovali v TŠ Madat Plamínek Praha a vytancovali si 6.místo ve finále v nabité kategorií dospělých latinskoamerických družstev.

Na závěr, ale v neposlední řadě bych rád poděkoval všem rodičům a příznivcům TK Fortuna Zlín za podporu. Bez finanční podpory firem, jednotlivců, města Zlín i Zlínského kraje bychom takovou akci nemohli vůbec upořádat. Děkuji všem dárcům cen pro 150 oceněných tanečních párů a kapitánů. Děkuji maminkám za připravené občerstvení, výborné cukroví, koláče i dorty. Děkuji dobrovolníkům, kteří mi pomohli akci připravit a podíleli se na hladkém průběhu. Děkuji kapitánům všech družstev. Děkuji všem fanouškům za podporu našich týmů.  A ješte jednou děkuji rodičům za to, že své děti podporují  v tom, co mají rádi – ve sportovní tanci.

Úspěšnou 30.taneční sezónu 2015/2016 přeje Radek Felcman.

Zobrazit samostatně »


Platby tanečních kurzů Tanečních hodin pro mládež PODZIM 2015

Zveřejnil Ing. Radek Felcman - 26.5.2015 20:42

Vážené studentky a studenti, veškeré informace o platbách tanečních hodin, zahajovací hodině a slevách na obleky a taneční obuv viz www.tkfortuna.cz.

Rádi bychom Vás pozvali na zahajovací hodinu kurzů tance a společenské výchovy. Veškeré informace o termínu zahájení (poslední týden v září), oblečení a platbě kurzovného na www.tkfortuna.cz .

Pozvánky a složenky pro platbu složenkou obdržíte od svých zástupců. Slevy ve vybraných obchodech na nákup vybraného sortimentu pánské a dámské konfekce obdržíte po předložení pozvánky.

1) Svatební studio Dany Svozílkové Sadová 1 Zlín - 20%

2) Blažek Centro Malenovice - 25% jen na vybraný sortiment

Těší se na Vás manželé Felcmanovi a TK Fortuna Zlín.

Zobrazit samostatně »


MČR v kombinaci 10T Brno 14.3.2015 - Kuba a Nikča opět MISTŘI! Alex a Kája bronzoví!

Zveřejnil Ing. Radek Felcman - 23.3.2015 15:13

Jakub Zaorálek a Nikola Teplá v kategorii Junior I opět zazářili a získali titul Mistra ČR v deseti tancích.

Výborné výsledky přinesla také kategorie Mládež. Na stupních vítězů stáli Alexander Kalist a Karolína Kouřilová, kteří získali skvělé třetí místo a titul druhého vicemistra ČR. Ve stejné kategorii se na 4. místě umístili David Felcman a Markéta Škorpilová a na místě 7. Jiří Jalůvka a Nátalie výduchová. 

V Juniorech I se do semifinále probojovali Matyáš Felcman a Klára Hejná a skončili na skvělém 9. místě. Těsně unikl postup Davidu Huslíkovi a Sáře Ebringerové na místě 13. Nejmenší Samuel Navrátil a Barbora Chudárková skončili 24.

V Juniorech II nás reprezentovali Patrik Navrátil a Miriam Vavřičková a odvezli si 23. místo.

Přestože kvůli nemoci nemohli startovat další taneční páry, jsem rád, že se opět prokázala všestrannost našich tanečníků a opět jsme se mohli pyšnit zlatým a bronzovým pohárem!

Děkuji všem reprezentantům, rodičům i trenérům a přeji nám všem hodně úspěchů na soutěžích doma i v zahraničí.

Radek

Zobrazit samostatně »


Máme mistra i vicemistra v latině!

Zveřejnil Ing. Radek Felcman - 2.3.2015 12:55

Jakub Zaorálek a Nikolka Teplá vyhráli všechny tance a zaslouženě si z pražské Lucerny odvezli zlaté medaile z Mistrovství ČR v kategorii Junior 1.

Další vynikající výsledek vytancovali Alexander Kalist a Karolína Kouřilová, kteří získali titul vicemistra ČR v kategorii Mládež a po skvělém výkonu přivezli medaile stříbrné. Oběma párům patří obrovská gratulace a velké poděkování celého tanečního klubu.

Skvělé umístění si připsal i nově složený pár David Felcman a Markéta Škorpilová. Po necelém měsíci společného tréninku se protancovali až do finále v kategorii Mládež a 6. místo je výborným startem jejich taneční kariéry.

Neztratili se ale ani ostatní tanečníci. Nejširší zastoupení jsme měli opět v nejmladší kategorii, kde se vedle zlatých Kuby a Nikči těsně za postupem do finále na 8. místě umístil dětský taneční pár Matyáš Felcman a Klára Hejná, jen kousek za nimi pak na místě 12. Petr Novák a Veronika Surmařová. Do čtvrtfinále postoupili také na 18. místě Filip Chlup a Vanesa Holíková a Samuel Navrátil a Barbora Chudárková na 22. místě. Dušan Kočař a Linda Horáková získali nakonec 23. místo z 32 tanečních párů. Všechny páry byly skvělé a ukázaly, že před sebou mají velkou taneční budoucnost.

V Juniorech II jsme díky nemoci měli zastoupení pouze jednoho tanečního páru. Patrik Navrátil a Miriam Vavřičková v obrovské konkurenci statečně bojovali a umístili se na 31. místě.

V Mládeži byli součástí silné taneční sestavy našich párů, které útočily na finále, také Jiří Jalůvka a Natálie Výduchová. Semifinálové umístění na 11. místě zaslouží gratulaci.

Tomáš Vořechovský a Vitaliya Ivanytska v kategorii Dospělí postoupili suverénně do druhého kola a útočili na čtvrtfinále. Nakonec v konkurenci více jak 50 tanečních párů mezinárodní třídy získali 29. místo.

S titulem mistrů,  vicemistrů a celou řadou dalších slibných umístění jsme z Prahy odjížděli velmi spokojeni, ale už vzhlížíme k poslednímu mistrovství. Desítka nás čeká už za dva týdny a nemůže mít malá očekávání.

Tanečníkům, trenérům i rodičům děkuji za další vynikající reprezentaci Tanečního klubu Fortuna a „Jen tak dál!“.

Radek

Zobrazit samostatně »


Taneční klub Fortuna Zlin má ve svých řadách Mistra ČR v latinskoamerických tancích.

Zveřejnil Ing. Radek Felcman - 28.2.2015 23:08

Jakub Zaorálek s Nikolku Teplou se dnes v pražské Lucerně stali Mistry ČR v kat. Junioři 1. A. Kalist s K. Kouřilovou obsadili 2.místo v mládeži ...

DSC_1046.JPGV kategorii mládež D. Felcman s M. Škorpilovou obsadili při své premiéře finálové 6.místo, a do semifinále se protancovali J. Jalůvka - N. Výduchová a M. Očenášek - E. Koldová. V kategorii Juniorů 1 byl M. Felcman s K. Hejnou první nepostupující do finále a v semifinále se umístil i P. Novák s V. Surmařovou. Výbornými výkony se předvedli i ostatní juniorské páry. V kategorii dospělých se Tomáš s Vitou i Tom s Karolinou dostali do 36. Děkujeme za skvělou reprezentaci.

Zobrazit samostatně »


Děkujeme za podporu v uplynulé taneční sezóně


Činnost Tanečního klubu Fortuna Zlín je spolufinancována Zlínským krajem a podporována statutárním městem Zlín.

Kontaktujte nás

Ing. Radek Felcman
+420 776 771 323
radek.felcman@tkfortuna.cz

Fakturační adresa

Taneční klub Fortuna Zlín z.s.
Filmová 412
76001 Zlín

IČ: 48472166
DIČ: CZ48472166 (není plátcem DPH)