Máme mistra i vicemistra v latině!

Zveřejnil Ing. Radek Felcman - 2.3.2015 12:55

Jakub Zaorálek a Nikolka Teplá vyhráli všechny tance a zaslouženě si z pražské Lucerny odvezli zlaté medaile z Mistrovství ČR v kategorii Junior 1.

Další vynikající výsledek vytancovali Alexander Kalist a Karolína Kouřilová, kteří získali titul vicemistra ČR v kategorii Mládež a po skvělém výkonu přivezli medaile stříbrné. Oběma párům patří obrovská gratulace a velké poděkování celého tanečního klubu.

Skvělé umístění si připsal i nově složený pár David Felcman a Markéta Škorpilová. Po necelém měsíci společného tréninku se protancovali až do finále v kategorii Mládež a 6. místo je výborným startem jejich taneční kariéry.

Neztratili se ale ani ostatní tanečníci. Nejširší zastoupení jsme měli opět v nejmladší kategorii, kde se vedle zlatých Kuby a Nikči těsně za postupem do finále na 8. místě umístil dětský taneční pár Matyáš Felcman a Klára Hejná, jen kousek za nimi pak na místě 12. Petr Novák a Veronika Surmařová. Do čtvrtfinále postoupili také na 18. místě Filip Chlup a Vanesa Holíková a Samuel Navrátil a Barbora Chudárková na 22. místě. Dušan Kočař a Linda Horáková získali nakonec 23. místo z 32 tanečních párů. Všechny páry byly skvělé a ukázaly, že před sebou mají velkou taneční budoucnost.

V Juniorech II jsme díky nemoci měli zastoupení pouze jednoho tanečního páru. Patrik Navrátil a Miriam Vavřičková v obrovské konkurenci statečně bojovali a umístili se na 31. místě.

V Mládeži byli součástí silné taneční sestavy našich párů, které útočily na finále, také Jiří Jalůvka a Natálie Výduchová. Semifinálové umístění na 11. místě zaslouží gratulaci.

Tomáš Vořechovský a Vitaliya Ivanytska v kategorii Dospělí postoupili suverénně do druhého kola a útočili na čtvrtfinále. Nakonec v konkurenci více jak 50 tanečních párů mezinárodní třídy získali 29. místo.

S titulem mistrů,  vicemistrů a celou řadou dalších slibných umístění jsme z Prahy odjížděli velmi spokojeni, ale už vzhlížíme k poslednímu mistrovství. Desítka nás čeká už za dva týdny a nemůže mít malá očekávání.

Tanečníkům, trenérům i rodičům děkuji za další vynikající reprezentaci Tanečního klubu Fortuna a „Jen tak dál!“.

Radek

Děkujeme za podporu v uplynulé taneční sezóně


Činnost Tanečního klubu Fortuna Zlín je spolufinancována Zlínským krajem a podporována statutárním městem Zlín.

Kontaktujte nás

Ing. Radek Felcman
+420 776 771 323
radek.felcman@tkfortuna.cz

Fakturační adresa

Taneční klub Fortuna Zlín z.s.
Filmová 412
76001 Zlín

IČ: 48472166
DIČ: CZ48472166 (není plátcem DPH)