PODĚKOVÁNÍ - Mistrovství ČR v tanečním sportu 10T

Zveřejnil Ing. Radek Felcman - 18.3.2017 15:42

Vážení partneři a sponzoři TK Fortuna Zlín, vážení rodiče a milí tanečníci. Máme za sebou další velkou akci.

TK Fortuna Zlín uspořádal Mistrovství ČR v tanečním sportu v 10 tancích. V Kongresovém centru Zlín se představilo 125 tanečních párů, odtančilo se 180 soutěžních tanců, soutěž hodnotilo celkem 23 porotců, o hladký průběh se staral tým funkcionářů i dobrovolníků a o skvělou atmosféru se staraly stovky diváků.

Dovolte mi, abych Vám poděkoval za podporu a pomoc. Vážíme si veškeré finanční pomoci našich partnerů, věcných darů našich sponzorů, ale také pomoci všech dobrovolníků.

Na tomto místě bych rád poděkoval všem tatínkům, kteří přišli ochotně v sobotu ve tři hodiny ráno postavit taneční parket a v neděli v jednu hodinu v noci parket zase demontovat. Kromě těchto ochotných mužů se na průběhu akce významně podíleli: Kateřina Holíková, manželé Jeřábkovi, Zbyněk Krajča, Filip Wozar, Tomáš Chudárek, Romana Tomková, Karolína Kouřilová, Matyáš Paulík, Štěpán Hartman, Eliška Hrbáčková, Světlana Fjodorovová a další. Děkuji také všem ostatním fortuňákům a maminkám tanečníků a tanečnic, kteří se během dne ujímali nejrůznějších úkolů a přispěli tak k hladkému průběhu akce.

Děkuji Vám, kteří jste pomohli připravit další skvělé mistrovství.

Radek

DSC_0199.JPG

DSC_0258.JPG

Děkujeme za podporu v uplynulé taneční sezóně


Činnost Tanečního klubu Fortuna Zlín je spolufinancována Zlínským krajem a podporována statutárním městem Zlín.

Kontaktujte nás

Ing. Radek Felcman
+420 776 771 323
radek.felcman@tkfortuna.cz

Fakturační adresa

Taneční klub Fortuna Zlín z.s.
Filmová 412
76001 Zlín

IČ: 48472166
DIČ: CZ48472166 (není plátcem DPH)