Taneční hattrick! Další zlato z Mistrovství České republiky putuje do TK Fortuna Zlín.

Zveřejnil Ing. Radek Felcman - 18.3.2017 15:25

Matyáš Felcman a Klára Hejná získali na domácí půdě i poslední letošní titul Mistrů ČR v kategorii Junior I.

Kombinaci 10 tanců suverénně ovládli ziskem 105 jedniček ze
110 možných a slaví tak třetí zlato za sebou.

Další medaili pro TKF vytancovali Matěj Svoboda a Sabina Kocmanová v kategorii mládež, kde se umístili na skvělém 3. místě. A kousek za nimi, na místě 5. skončili Jiří Jalůvka a Natálie Výduchová. Jirka a Natka tančili také v kategorii U21, kde si ještě polepšili na konečné 4. místo.

Mezi nejmladšími juniory se kromě vítězných Matyáše a Kláry představili ještě Matěj Nehyba s Barborou Chudárkovou a Petr Kolářík s Amálií Rumpíkovou. Oba páry se mohly radovat z postupu do čtvrtfinále. Filip Chlup a Markéta Knotová se do druhého kola neprotančili, ale pro všechny tyto talentované páry byla soutěž především sbíráním cenných zkušeností.

Nejvyrovnanější kategorií jsou letos Junioři II. Bitva o medaile byla na všech letošních mistrovstvích nesmírně vyrovnaná a nejinak tomu bylo ve Zlíně. Jakub Zaorálek a Gabriela Syrek se po velkém boji umístili na 5. místě. David Huslík a Vanesa Holíková opět zabojovali a semifinálové 13. místo je určitě v tvrdé konkurenci úspěchem. Filip Chlup a Sára Ebringerová obsadili místo 39.

Poslední letošní individuální mistrovství je za námi. K tradičnímu poděkování všem reprezentantům TK Fortuna, trenérům, rodičům i partnerům bych rád přidal poděkování všem, kteří pomohli připravit tuto velkou akci na domácí půdě v Kongresovém centru Zlín. Poděkování si zaslouží samostatný příspěvek, takže více v další novince.

Radek

Děkujeme za podporu v uplynulé taneční sezóně


Činnost Tanečního klubu Fortuna Zlín je spolufinancována Zlínským krajem a podporována statutárním městem Zlín.

Kontaktujte nás

Ing. Radek Felcman
+420 776 771 323
radek.felcman@tkfortuna.cz

Fakturační adresa

Taneční klub Fortuna Zlín z.s.
Filmová 412
76001 Zlín

IČ: 48472166
DIČ: CZ48472166 (není plátcem DPH)