Ověření registrace - závěrečná fáze. NUTNÁ PODMÍNKA REGISTRACE V ČSTS do 31.8.2023

Zveřejnil Ing. Radek Felcman - 28.8.2023 12:27

Žádáme všechny členy Tanečního klubu FORTUNA Zlín k ověření údajů člena Českého Svazu Tanečního Sportu. MANUÁL viz níže.

Manuál ověření na www.csts.cz/cs/Content/Viev/3547

Nebo zde: 

Co je ověřená registrace?

Jedná se o základní systém kontroly totožnosti člena. ČSTS ověřuje člena na základě e-mailu (potvrzovacím e-mailem), a také telefonního čísla (SMS kódem). Je to velký krok vzhledem k problematice tzv. černých duší. Dvojité ověření je již vysoký stupeň kontroly, který je pro účely ČSTS více jak dostačující. 

Co se stane, když nebude mít člen ověřen e-mail a telefonní číslo? 

Takového člena nemůžeme brát jako člena ověřeného a tudíž se nebude, mimo jiné, moct účastnit Valných hromad divizí ČSTS s hlasovacím, ani volebním právem. Dle Stanov ČSTS, článek 4., bod 5. "Součástí přihlášky musí být zaplacení členského příspěvku a údaje přihlášky musí být ověřeny dle Jednacího řádu ČSTS." Dle JŘ ČSTS § 5, bod 4. "U přihlášek do ČSTS jsou ověřovanými údaji e-mailová adresa a telefonní číslo žadatele o členství ev. jeho zákonného zástupce." 

Jak poznám, že jsem správně ověřen? 

V detailních údajích člena ve Vašem profilu na webu ČSTS je vedle e-mailu a telefonu v závorce uvedeno "ověřeno". V opačném případě vidíte pod svým jménem červený text "Nejste ověřený člen ČSTS. Prosíme, dokončete ověření...". Správné ověření = musí být ověřen e-mail i telefonní číslo. 

Jak postupovat, když nemám ověřen e-mail nebo telefonní číslo?

Na min@csts.cz zašlete aktuální e-mail (ten se musí shodovat s e-mailem, kterým se přihlašujete do profilu na webu ČSTS), případně aktuální telefonní číslo. Poté sekretariát zahájí ověřování, na základě kterého Vám přijde potvrzovací e-mail nebo SMS kód, za pomocí kterého ověříte svou totožnost (poté, co Vám přijde potvrzovací e-mail, či SMS kód, máte na ověření 7 dní). Dále můžete postupovat podle tohoto Manuálu www.csts.cz/cs/Files/GetFile/4043

Co když mám problém s ověřením e-mailu nebo telefonního čísla? 

Níže naleznete souhrn nejčastějších otázek a odpovědí: 

1. V mém profilu na webu ČSTS nevidím kolonku s e-mailem, případně telefonním číslem. Kde je problém? Odpověď: Tyto údaje nevidíte, jelikož není ověřování Vašich kontaktních údajů aktivní. Na min@csts.cz zašlete aktuální e-mail (ten se musí shodovat s e-mailem, kterým se přihlašujete do profilu na webu ČSTS), případně aktuální telefonní číslo. Poté sekretariát zahájí ověřování. Jakmile Vám přijde potvrzovací e-mail nebo SMS s kódem, zmiňované údaje již budou ve Vašem profilu aktivní a viditelné. Poté můžete dokončit proces ověřování. 

2. Mé údaje v databázi ČSTS jsou správné, musím i přesto e-mail a telefonní číslo ověřovat? Odpověď: V případě, že e-mail nebo telefonní číslo ve svém profilu na webu ČSTS nevidíte, nebo vedle nich vidíte v závorce "neověřeno", je potřeba Váš e-mail a telefonní číslo ověřit. Postupujte dle bodu 1. 

3. Mám zahraniční telefonní číslo a nedokážu jej ověřit. Co mám dělat? Odpověď: V současné době není možné zahraniční telefonní číslo ověřit. V takovém případě kontaktujte přímo sekretariát na min@csts.cz. Pracovnice sekretariátu Vás bude vést v databázi a jakmile bude systém připraven i k ověření zahraničních telefonních čísel, budete informováni. 

4. Doposud jsem pro přihlášení do profilu na webu ČSTS u svých dětí používal společný e-mail, je možné ověřit jeden e-mail u více členů? Odpověď: Bohužel to možné není. Ke správnému ověření je potřeba použít u každého člena jedinečný e-mail. U svých dětí však můžete využít pouze jedno telefonní číslo. 

5. Co když mám jiný problém? 

Odpověď: Neváhejte kontaktovat sekretariát na min@csts.cz nebo telefonicky dle úředních hodin www.csts.cz/cs/Kontakty/Sekretariat

Prosím nezapomeňte zrealizovat do tohoto čtvrtku - 31.8.2023

RF

Děkujeme za podporu v uplynulé taneční sezóně


Činnost Tanečního klubu Fortuna Zlín je spolufinancována Zlínským krajem a podporována statutárním městem Zlín.

Kontaktujte nás

Ing. Radek Felcman
+420 776 771 323
radek.felcman@tkfortuna.cz

Fakturační adresa

Taneční klub Fortuna Zlín z.s.
Filmová 412
76001 Zlín

IČ: 48472166
DIČ: CZ48472166 (není plátcem DPH)