Trenéři našich párů

Taneční klub Fortuna Zlín spolupracuje s těmi nejlepšími trenéry v České republice. Trenéři jsou seřazeni podle délky trenérského působení v Tanečním klubu Fortuna Zlín.

Trenéři standardních tanců

Jaroslav a Jana Harvanovi

Jaroslav je dvojnásobným mistrem a trojnásobným vicemistrem ČSR ve standardních tancích a stejných úspěchů dosáhl i na samostatných mistrovstvích ČR. Jana je autorkou několika standardních choreografií pro náš klub, například formace Viva el Tango nebo formace pro seniory Georgina.

Marcel a Lenka Gebertovi

Devítinásobní mistři České republiky, finalisté mistrovství Evropy profesionálů, semifinalisté mistrovství Evropy amatérů, dvojnásobní vicemistři střední Evropy. Čtvrtfinalisté mistrovství světa, British Open v Blackpoolu, UK Open a International Open ve standardních tancích.

Michal Drha - Klára Zámečníková

Vítězové Taneční ligy, čtyřnásobní finalisté MČR (3.místo v roce 2015) ve standardních tancích a sedminásobní finalisté MČR v deseti tancích. Klára je odchovankyní TK Fortuna Zlín, vytancovala si zde se svým bratrem Lukášem mezinárodní třídu v obou skupinách tanců.

Martin Dvořák - Zuzana Šilhánová

Nejlepší pár v české historii, aktuálně osmý pár světa ve standardních tancích, 2× čtvrté místo na MS v 10 tancích, devítinásobní mistři ČR ve standardních tancích a deseti tancích a pětinásobní vicemistři ČR v latinsko-amerických tancích.

Trenéři latinsko-amerických tanců

Kateřina Kolmanová

Mistryně Evropy v showdance, čtyřnásobná vicemistryně ČR v latinsko-amerických tancích. Držitelka trenérské i porotcovské licence II. třídy.

Filip Karásek

Nejlepší český latinsko-americký tanečník, mistr ČR pro rok 2013, 2014 a 2015, první vicemistr ČR pro rok 2012, v současnosti 3. nejlepší profesionál na světě.

Václav Masaryk

Vicemistr ČR v latinsko-amerických tancích, trojnásobný účastník populární TV show Stardance.

Interní trenéři

Radek Felcman

Radek se věnuje především trénování dětí, juniorů a dospěláckých párů a zodpovídá za stále vzrůstající základnu tanečního klubu. Má vytancovanou mezinárodní třídu ve standardních i latinskoamerických tancích. Je držitelem trenérské i porotcovské licence I. třídy a je členem Výkonné rady ČSTS, kde má na starost sekci porotců.

Mgr. Martina Chmelová

Viz stránky oddělení Baby Clubu.

Tomáš Vořechovský

Tomáš je aktivním tanečníkem TK Fortuna Zlín, má vytancované mezinárodní třídy v obou skupinách tanců a věnuje se trénování párů v oddělení Hobby, D.

Zbyněk Krajča

Zbyněk je aktivním tanečníkem TK Fortuna Zlín, s Hanou Felcmanovou má vytancovanou mezinárodní třídu ve standardních tancích. Nyní se věnuje trénování párů v oddělení Dospělí Hobby, D.

Děkujeme za podporu v uplynulé taneční sezóně


Činnost Tanečního klubu Fortuna Zlín je spolufinancována Zlínským krajem a podporována statutárním městem Zlín.

Kontaktujte nás

Ing. Radek Felcman
+420 776 771 323
radek.felcman@tkfortuna.cz

Fakturační adresa

Taneční klub Fortuna Zlín z.s.
Filmová 412
76001 Zlín

IČ: 48472166
DIČ: CZ48472166 (není plátcem DPH)