Trenéři našich párů

Taneční klub Fortuna Zlín spolupracuje s těmi nejlepšími trenéry v České republice. Trenéři jsou seřazeni podle délky trenérského působení v Tanečním klubu Fortuna Zlín.

Trenéři standardních tanců

Michal Drha - Klára Drhová

3. místo na Mistrovství světa profesionálů v 10T 2017 v Marseille. Vítězové Taneční ligy, několikanásobní finalisté MČR (2. místo v roce 2017) ve standardních tancích a sedminásobní finalisté MČR v deseti tancích (3. místo v roce 2014). Dále 3. místo na MČR 2013 Showdance.

Klára je odchovankyní TK Fortuna Zlín, vytancovala si zde se svým bratrem Lukášem mezinárodní třídu v obou skupinách tanců.

Trenéři, kteří na základě dlouholeté spolupráce poskytují tanečním párům TK Fortuna Zlín smluvní ceny.

Jana Harvanová

Tanečnice mezinárodní třídy. Psychologické poradenství a diagnostika. Autorkou několika standardních choreografií pro náš klub, například formace Viva el Tango nebo formace pro seniory Georgina.

Trenérka, která na základě dlouholeté spolupráce poskytuje tanečním párům TK Fortuna Zlín smluvní ceny.

David Odstrčil

Nejúspěšnější tanečník v historii českého tancování v kategorii dospělých ve STT. Vicemistr Evropy v 10T, 5. místo na MS v 10T a semifinalista na MS ve STT. Několikanásobný Mistr ČR ve STT a v 10T a Showdance.

Trenéři latinsko-amerických tanců

Filip Karásek

Nejlepší český latinsko-americký tanečník, mistr ČR pro rok 2013, 2014 a 2015, první vicemistr ČR pro rok 2012. V době aktivní kariéry 3. nejlepší profesionál na světě.

Trenér, který na základě dlouholeté spolupráce poskytuje tanečním párům TK Fortuna Zlín smluvní ceny.

Václav Masaryk

Vicemistr ČR v latinsko-amerických tancích, trojnásobný účastník populární TV show Stardance.

Tereza Florová

Několikanásobná Mistrně ČR v LAT v kategorii Dospělí, čtvrtfinalistka mistrovství světa a semifinalistka mistrovství Evropy. V rámci projektu Hvězdy Reflexu se stala Maminkou roku 2019.

Karolína Veselá

Mistr ČR v LAT v kategorii Do 21 let, finalistka mistrovství ČR v latinskoamerických tancích v kategorii Dospělí.

Klára Adamová

Mistrně ČR v latinsko-amerických tancích v kategorii Junior.

Interní trenéři, případně asistenti

Radek Felcman

Zakladatel TK Fortuna Zlín. Radek se věnuje především trénování dětí, juniorů a dospěláckých párů a zodpovídá za stále vzrůstající základnu tanečního klubu. Má vytancovanou mezinárodní třídu ve standardních i latinskoamerických tancích. Je držitelem trenérské i porotcovské licence I. třídy. Byl dlouholetým členem Výkonné rady ČSTS (16 let) a viceprezidentem ČSTS, kde měl na starost profesní oblast (sekci porotců a vzdělávání ČSTS).

Matyáš Paulík a Veronika Wolfová

Viz stránky oddělení Baby Clubu.

Zbyněk Krajča

Zbyněk je aktivním tanečníkem TK Fortuna Zlín, s Hanou Felcmanovou má vytancovanou mezinárodní třídu ve standardních tancích. Nyní se věnuje trénování párů v oddělení Dospělí Hobby, D a Senioři.

Jiří Jalůvka – Natálie Výduchová

Aktivní taneční pár Tanečního klubu Fortuna Zlín. Vytančená třída M-STT / A-LAT, čtvrtfinalisté Mistrovství ČR v kategorii dospělých.

Alexander Kalist – Karolína Kouřilová

Aktivní taneční pár Tanečního klubu Fortuna Zlín. Vytančená třída M-STT / M-LAT, semifinalisté Mistrovství ČR v LAT v kategorii dospělých. Vicemistři ČR v LAT v kategorii Jun a Mládež. 3. Místo na MČR v 10T v kategorii mládež. Reprezentovali ČR několikrát na Mistrovství světa v latinskoamerických tancích.

Děkujeme za podporu v uplynulé taneční sezóně


Činnost Tanečního klubu Fortuna Zlín je spolufinancována Zlínským krajem a podporována statutárním městem Zlín.

Kontaktujte nás

Ing. Radek Felcman
+420 776 771 323
radek.felcman@tkfortuna.cz

Fakturační adresa

Taneční klub Fortuna Zlín z.s.
Filmová 412
76001 Zlín

IČ: 48472166
DIČ: CZ48472166 (není plátcem DPH)